img

Męska torba, teczka, aktówka. Rodzaje i zastosowanie męskiej galanterii skórzanej

Do pracy wybierać się klasyczne aktówki albo stylowe teczki. Na wycieczkę można wybrać coś na ramię. Jaka powinna być udana torebka dla mężczyzny, co będzie w niej najważniejsze, na jakie kwestie będzie trzeba zwracać uwagę?

Klasyka

Mężczyzna w torbie często nosi sporo takich rzeczy, które są stare, zużyte. To właśnie klasyczny typ klasyka, gdy chodzi o używanie torby. Dba o to, by wypełnić ją w pełni papierami. Do tego długopis czy pióro. To często osoby, które są sentymentalne i muszą mieć jakieś pamiątki w swojej torbie. Przy okazji w torbie może się znaleźć klucz dostępu do piwa, a więc otwieracz albo też kieliszek teleskopowy. Wtedy nie zaskoczy nas żadne zdarzenie towarzyskie.

Elektronicy

Najnowsze zdobycze technologiczne szybko pojawiły się w męskich torbach. Dla Panów, którzy stawiają na gadżety elektroniczne jest to ważny element bagażu. Znajdziemy tam kolejne wcielenia telefonów, które mają dla nas możliwość wykonywania zdjęć, filmów, sprawdzania poczty elektronicznej czy internetu. Producenci urządzeń starają się wprowadzać innowacje, które mają sprawić, że urządzenia będą coraz lepsze. A torby do nich również są ciągle udoskonalane, tak by dało się te wszystkie urządzenia bez problemu ze sobą zabierać i jednocześnie nic im się nie stanie w trakcie ich transportowania.

Majsterkowicze

Mówi się, że Polak potrafi i ze wszystkim sobie poradzi. Zreperuje szafę, zawiesi obrazek, naprawi gniazdko. I dlatego właśnie tak to wygląda, gdy chodzi o majsterkowiczów, którzy będą właśnie w torbie mieli to wszystko co pozwoli im naprawiać różnorakie elementy.

Męskie akcesoria

Można postawić na połączenie kombinerek ze scyzorykiem a więc tak zwany multitool. Wtedy mężczyzna może oczekiwać, że już nic nie będzie mogło go zaskoczyć, wszystko uda się świetnie zorganizować i naprawić, gdy tylko pojawi się taka właśnie potrzeba.

Survivalowcy

Zwolennicy teorii, że torba stanowi synonim bagażu podróżnego sugerują konieczność pomieszczenia tam istotnych elementów garderoby. Dobrym uzupełnieniem będą tutaj okulary przeciwsłoneczne. Najnowsza tendencja w tej właśnie dziedzinie to okulary szpiegowskie, które mają dodatkowo kamerę, odtwarzać mp3. Survivalowcy pamiętają także, by zabrać ze sobą scyzoryk, który ma wiele ostrzy i będzie miał różne przeznaczenie.

Popularnym elementem staje się krzesiwo pokazywane w internetowym programie Szkoła Przetrwania. Z takim właśnie wyposażeniem mężczyzna będzie mógł czuć się na zwykłej wycieczce jak na poważnej wyprawie na safari. To rzeczywiście świetna opcja dla miłośników aktywnego spędzenia czasu.

Renata Opioła

Redakcja teczkiskorzane.com.pl

Zobacz również