img

Męskie skórzane teczki na co dzień

Wypchane kieszenie wyglądać będą źle, jeśli tworzymy elegancką stylizację. Torba to rozwiązanie, które będzie i praktyczne i stylowe, dlatego warto na nie postawić. Jeśli chodzi o przechowywanie przedmiotów codziennego użytku to najlepsze rozwiązanie, by nie mieć wypchanych kieszeni.

Estetyka i funkcjonalność przeplatają się w tym dodatku dla panów. Porządna torba może być ciekawa estetycznie i będzie to dodatek nieco luksusowy.

Funkcjonalność i styl

W zależności od potrzeb wykonywanego zawodu bądź też sytuacji nosi się ze sobą różne rzeczy, które wymagać mogą różnych toreb czy aktówek. Niektórym będzie potrzebna torba przestronna, gdzie będzie miejsce na komputer, dokumenty czy gazety. Inni mogą potrzebować wyłącznie propozycji na notatnik i telefon. Niezależnie od sytuacji warto posiadać torbę, która zawsze może być zabrana ze sobą.Torba na co dzień

Przy wyborze istotne są takie kwestie jak rozmiar czy materiał. Współcześnie torby często służą do przenoszenia komputera, dlatego najczęściej stawia się na takie z rączkami a nie modele z paskiem. Przy tym trzeba również pamiętać, by waga w miarę możliwości była jak najniższa. Jeśli będziemy wybierać taki model, który dużo waży to nasz kręgosłup i ręka nie będą miło wspominać takiej torby.

O jakości torby będzie decydować to z jakiego materiału jest wykonywana. Oczywiście najlepsza będzie skóra naturalna, ewentualnie propozycja ekologiczna. W przypadku skóry ważne będzie jej należyte czyszczenie a także impregnacja. Niezwykle ważną sprawą będą również szwy, które odpowiadają za trwałość oraz jakość. Przed użyciem pierwszym taką torbę dobrze będzie zaimpregnować, a dalej w czasie użytkowania trzeba ją czyścić i pielęgnować specjalnymi środkami do skóry.

Nie tylko do biura

Torby, teczki, aktówki to dodatek, który nie jest rezerwowany tylko dla biznesmenów czy osób pracujących w korporacjach. Stylowy mężczyzna nie powinien nosić sportowego plecaka a co gorsza saszetki na nadgarstku. Trudno będzie posiadać jedną dobrą torbę, która się sprawdzi. Warto oczywiście zdecydować się na kilka stylowych dodatków, by przy różnych stylizacjach mieć co założyć. Nieco inna będzie torba zabierana do garnituru a inna propozycja będzie natomiast gdy chodzi o torby, które mają styl causalowy. Warto postawić na połączenie kilku elementów we własnej garderobie, by stylistka była doskonała.

Monika Kościuk

Redakcja teczkiskorzane.com.pl

Zobacz również