img

Wskazówki stylowego mężczyzny – kolor teczki jest istotny!

Elegancki mężczyzna, który dba o wizerunek powinien mieć odpowiednią teczkę, gdzie zmieszczą się dokumenty do pracy a także inne akcesoria. Czym więc kierować się przy kupnie teczki? Współczesny mężczyzna rzeczywiście takiej teczki potrzebuje, ponieważ będzie można tam zmieścić ważne dokumenty, komputer czy portfel. W sklepach znajdziemy wiele takich teczek.

Czym kierować się wybierając teczkę?

Szukając męskiej teczki warto decydować się na jej przeznaczenie. Będziemy ja nosić do pracy albo też wykorzystywać do innych celów. Jeśli będziemy w stanie połączyć w jedną całość nasze ubranie z teczką jaką kupimy to można oczekiwać, że stylizacja jako całość będzie udana. Ważne będzie również to z jakiego tworzywa teczka jest zrobiona. Zawsze sprawdzi się klasyczna naturalna skóra, która może jest droga, ale zachowuje swoje właściwości przez wiele lat.

Jak wybrać stylowy neseser do pracy?

Męski teczki dzieli się na trzy kategorie. Do pierwszej należą nesesery, które panowie noszą do pracy, do tego zestawia się klasyczny garnitur oraz buty typu oksfort lub też brogsy. Teczki takie powinny być wykonywane z materiałów, które będą dobre i nawet poddawane eksploatacji będą w dobrym stanie.

Męski neseser

Najbardziej uniwersalne będą czarne nesesery, które będą komponować się z kolorem butów czy też ciemnym garniturem do pracy. Pamiętajmy jednak, żeby umieć dopasować odcień dodatków. brązowe obuwie oraz czarna teczka do dysonans kolorystyczny, a wiec trzeba myśleć o ujednoliceniu.

Teczka w luźnym stylu

Jeśli ktoś potrzebuje teczki na co dzień a nie do pracy będzie można postawić na styl causal, który jest dobrym wyborem. Wtedy można nieco odejść od klasycznych zasad jakie rządzą męską modą. Można nawet nieco zaszaleć z kolorem takiej teczki. Nie ma też konieczności zestawienia wszystkiego w idealny sposób.

Tutaj można puścić nieco wodzę fantazji, by przygotować sobie całe zestawienie, które będzie dobrze wyglądać i rzeczywiście przez innych odebrane będzie pozytywnie. Jednak na co dzień unikamy raczej czarnej torby, która pasuje bardziej do eleganckich stylizacji. Lepiej wybrać nieco jaśniejsze, żywsze kolory, które oczywiście będą dobrze wyglądać i wielu osobom przypadną do gustu. taka torba doda nam życia.

Rafał Broniewski

Redakcja teczkiskorzane.com.pl

Zobacz również